Maximum Platinum

İSTANBUL BAROSU AVUKATLARI İŞ BANKASI’NDA AYRICALIKLI:

 

Kredi kampanyası için aşağıdaki linke tıklayınız:

https://www.isbank.com.tr/kampanyalar/istanbul-barosu-avukatlarina-ozel-kredi-kampanyasi

 

İstanbul Barosu Platinum Kart

İstanbul Barosu üyesi avukatlar, İş Bankası’nın kendilerine özel tasarladığı, Türkiye’de ve yurt dışında farklı ayrıcalıklar sunan İstanbul Barosu Platinum Kart ile iş ve sosyal yaşamlarının her anında kendilerini ayrıcalıklı hissedecek.

 

Özel Tasarım

Kartın tasarımında özel bir yer verilen İstanbul Barosu logosu ile kart, avukat olmanın ayrıcalığını vurgulayacak şekilde düzenlenmiştir. 

 

Kart aidatı

İstanbul Barosu Platinum Kart’ınız için ilk yıl kart ücreti ödemezsiniz. Üstelik ikinci yılın başında ve sonraki yıllarda da kartınızla yapılan bir önceki yıla ilişkin harcama tutarının 20.000 TL’yi aşması durumunda kart ücreti ödememeye devam edersiniz.*

 

Nasıl başvururum?

İstanbul Barosu Platinum Kart sahibi olup ayrıcalıklardan yararlanmaya başlamak için başvurunuzu Şubelerimizden yapabilir ya da ISTBARO yazıp bir boşluk bırakarak TCKN’nizi 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz.**

Üstelik İstanbul Barosu Platinum Kart sahibi olan avukatlar Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olarak; İş Bankası Şubelerinde özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi aracılığıyla bankacılık işlemlerini gerçekleştiriyor. Sıra beklemeden hizmet alma, kredi, mevduat ve farklı bankacılık ürünlerinde avantajlı faiz oranları ve fiyatlar, şubelerimizde ve telefon şubemizde öncelikli hizmet, Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel kampanyalar gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanmaya başlıyor.

 

Yüz Yüze Bankacılık Nedir?

Yüz Yüze Bankacılık, İş Bankası’nın müşterilerine bankacılık konusundaki beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda doğru ürün ve ayrıcalıklı hizmet deneyimi yaşatmak üzere hazırladığı, farklılaştırılmış bankacılık uygulamasıdır. Yüz Yüze Bankacılık ile sunulan ayrıcalıklar bir yandan hayatınızı kolaylaştırırken diğer yandan sunulan değer önerileri hayatı daha keyifli yaşamanızı sağlayacak.
Tüm bankacılık işlemlerinizle Müşteri İlişkileri Yöneticiniz ilgilenirken kıymetli vaktinizi dilediğiniz konulara ayırmak için Yüz Yüze Bankacılık ayrıcalıkları ile tanışın.

 

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Yüz Yüze Bankacılık müşterilerinin bankacılık işlemleri ile sınırlı sayıda müşteriye hizmet veren Müşteri İlişkileri Yöneticisi ilgilenir. Müşteri İlişkileri Yöneticileri, finansal ihtiyaçlarınızın karşılanması ve varlıklarınızın yönetimi konusunda en uygun ve yenilikçi çözümlere ulaşmanızı sağlamak üzere hizmet sunmaktadır.

 

Sıra Beklemeden Hizmet Alma

Yüz Yüze Bankacılık müşterileri, bankacılık hizmetlerinden yararlanmak için şubeye geldiklerinde Müşteri İlişkileri Yöneticileri ile görüşerek işlemlerini sıra beklemeden tamamlama ayrıcalığı yaşarlar.

Üstelik bu ayrıcalık yalnızca sürekli hizmet alınan şube ile sınırlı değildir. Türkiye’nin dört bir yanındaki İş Bankası şubelerinde de aynı ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

 

Şubede ve Telefon Şubesinde Öncelikli Hizmet

Yüz Yüze Bankacılık müşterileri, nakit gerektiren işlemleri için gişeleri kullanmaları gerektiğinde Sıramatikte müşteri numarasını tuşlayarak veya Bankamatik Kartı ya da İş Bankası kredi kartlarını okutarak öncelikli sıra numarası almaktadır. Telefon Şubesinden müşteri temsilcisine ulaşmak istediklerinde de sisteme kendilerini tanıtmaları halinde öncelikli hizmet alabilmektedirler.
Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olarak İş Bankası Telefon Şubesini (0850 724 0 724) aradığınızda ve müşteri numaranız ile giriş yaptığınızda öncelikli hizmet ayrıcalığından yararlanırsınız.

 

Avantajlı Fiyatlar

Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine yıl boyunca; tüketici kredisi, mevduat ve farklı bankacılık ürün ve hizmetlerine yönelik kampanyalar düzenlenmekte, piyasa koşullarına bağlı olarak daha avantajlı faiz oranları ve fiyatlar uygulanabilmektedir.

 

Yüz Yüze Bankacılık Emeklilik Planı

Yüz Yüze Bankacılık müşterilerimize özel olarak Anadolu Hayat Emeklilik tarafından hazırlanan avantajlı bireysel emeklilik planı ile geleceğiniz için bugünden yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Yüz Yüze Bankacılık Kampanyaları

Maximum kampanyalarına ek olarak anlaşmalı Maximum işyerlerindeki işbirlikleriyle Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel ilave taksit, taksit erteleme, indirim ve hediye MaxiPuan gibi ayrıcalıklar sunulmaktadır.

 

Diğer Ayrıcalıklar

 • Avantajlı Koşullarda Hazır Kredi
  • Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine ön onaylı hazır kredi imkanı sunulmaktadır. Müşterilere tahsis edilen limitler çerçevesinde hazır olarak sunulan konut, taşıt, ihtiyaç kredileri kefilsiz ve gelir belgesiz kullandırılabilmektedir.
 • Limit Ayrıcalıkları
  • Yüz Yüze Bankacılık müşterilerinin kredi kartı başvuruları önceliklendirilerek değerlendirilmekte; kendilerine tahsis edilen asgari limitler kanuni düzenlemelerin getirdiği sınırlar çerçevesinde farklılaştırılmaktadır.
  • Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine Bankamatiklerden yapacakları işlemlerde de günlük nakit çekme limitlerinde ayrıcalık sunulmaktadır.
 • Piyasa ve Ekonomi Bültenleri
  • ​İş Yatırım’ın uzman ekipleri tarafından hazırlanan, piyasanın nabzını tutan raporlar Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine günlük olarak iletilmektedir.
  • Ayrıca ekonomi ile ilgili çeşitli aylık raporlar da Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine e-posta yoluyla gönderilmektedir.
 • İş Bankası Kültür Yayınları’nda İndirim
  • ​Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine, İş Bankası Kültür Yayınları’nda İş Bankası kartlarıyla yapacakları ödemelerde %25 indirim ayrıcalığı sunulmaktadır.
 • Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti
  • Yüz Yüze Bankacılık müşterilerinin müşteri numarası altında tanımlı TL ve yabancı para cinsinden hesaplarından Hesap İşletim Ücreti alınmamaktadır.
    

Avukatlara Ek Hesap Kolaylığı

Baro aidatı, dava harçları ya da diğer harcamalarınız için hemen 20.000 TL’ye kadar Ek Hesap başvurunuzu Anadolu Adalet Sarayı veya İstanbul Adalet Sarayı şubelerimize başvurabilir, İstanbul Barosu üyesi avukatlara tanımlanmış ayrıcalıklarla nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz!

İş Bankası Anadolu Adalet Sarayı Şubesi: 0216 303 1041

İş Bankası İstanbul Adalet Sarayı Şubesi: 0212 240 0144

 

* İstanbul Barosu Platinum Kart’a yalnızca İstanbul Barosu üyesi avukatlar başvurabilecektir. İstanbul Barosu Platinum Kart sahiplerine özel sunulan kart ücreti istisnası İstanbul Barosu ile var olan protokol süresince ve kart sahibinin İstanbul Barosu üyeliği devam ettiği sürece yalnızca İstanbul Barosu Platinum Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.  Türkiye İş Bankası A.Ş. kartın özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  

**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.  

 

Yükleniyor...