HABERLER
  • Son Güncelleme : 05.11.2021 16:39
  • Haber Giriş : 01.11.2021 11:23
  • Etkinlik : 31.10.2021

İstanbul Barosu Takımları Kahramanmaraş’tan 7 Kupa İle Dönüyor

İstanbul Barosu takımları, 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Kahramanmaraş Barosu tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası’na katıldılar. İstanbul Barosu’na toplam 7 kupa kazandıran takımlarımızın elde ettiği sonuçları gururla paylaşıyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Kadın Basketbol

İstanbul Barosu Kadın Basketbol Takımı Şampiyon olurken, İstanbul Hukuk Takımı turnuvayı 3. sırada bitirdi.

İstanbul Barosu takımından Elif Mıhçı MVP (En Değerli Oyuncu) ödülünü kazandı. İstanbul Barosu takımından Av. Şeyma Erulaş, Elif Mıhçı ve İstanbul Hukuk takımından Cansu Yaşa turnuvanın En İyi 5ine seçildiler.


Kadın Voleybol

İstanbul Barosu A Takımı Şampiyon olurken, finaldeki rakibi İstanbul Barosu B Takımı turnuvayı 2. sırada bitirdi.

Av. Alara Yücel MVP (En Değerli Oyuncu) ödülünü kazandı. Av. Duygu Beril Akkan Balkır En İyi Orta Oyuncu ve Av. Deniz Gökdemir En İyi Smaçör seçildiler.


Erkek Basketbol

İstanbul Barosu Erkek Basketbol Takımı Şampiyon oldu.

Av. Yalım Canveren MVP (En Değerli Oyuncu) ödülünü kazandı. Av. Yalım Canveren ve Av. Egehan Poyrazoğlu turnuvanın En İyi 5ine seçildiler.


Erkek Voleybol

İstanbul Barosu Turkuaz Erkek Voleybol Takımı Şampiyon olurken, finaldeki rakibi İstanbul Barosu Erkek Voleybol Takımı turnuvayı 2. sırada bitirdi.

Mehmet Yıldız En Değerli Oyuncu ödülünü kazandı. Av. Mehmet Burak Küçükislamoğlu En İyi Pasör, Av. Gökberk Görücü En İyi Libero ve Muhammet Aydın En İyi Smaçör seçildiler.


Futbol

İstanbul Hukuk Futbol Takımı Klasmanda şampiyon oldu.

YAZDIR
Yükleniyor...