HABERLER
  • Son Güncelleme : 22.09.2021 08:44
  • Haber Giriş : 20.09.2021 16:53
  • Etkinlik : 04.11.2021

8. Uluslararası Futbol Hukukçuları Birliği Kongresi

8. Uluslararası Futbol Hukukçuları Birliği Kongresi’nin Oturum Başkanlığını İstanbul Barosu Avukatlarından, CAS ve Euroleague Yargıcı Av. Emin Özkurt gerçekleştirecek.

Spor Hukukuna ilişkin dünya çapında sayılı Kongrelerden biri olan “8. Uluslararası Futbol Hukukçuları Birliği Kongresi” bu yıl 4-5 Kasım tarihlerinde, İspanya’nın Sevilla kentinde düzenlenecektir.

Uluslararası camiada futbol dünyasının önde gelen isimlerinin yer alacağı bu kongrenin katılımcıları arasında, FIFA’nın, UEFA’nın, Avrupa Kulüpler Birliği’nin, İspanyol ve Uruguay Futbol Federasyonlarının üst düzey yöneticileri, FIFA Baş Hukuk Direktörü, La Liga Başkanı, Real Betis ve Sevilla Kulüplerinin Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri gibi isimler yer alacaktır.

İstanbul Barosu avukatlarından, CAS ve EuroLeague yargıcı Av. Emin Özkurt bu önemli konferansta “Yeni Teknolojilerin Futbolda Gerçekleştirdiği Devrim” isimli oturumun Başkanlığını yapacak olup, söz konusu oturumda Espor, Blockchain, NFT, Cryptopara ve Metaverse gibi konular ele alınacaktır.

Kongre hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt işlemleri için https://www.aiaf-law.com/8th-aiaf-congress-sevilla-2021/ adresine başvurabilirsiniz.

 

 

YAZDIR
Yükleniyor...