HABERLER
  • Son Güncelleme : 14.01.2021 14:39
  • Haber Giriş : 12.06.2020 14:42
  • Etkinlik : 12.06.2020

Duyuru

Değerli meslektaşlarımız,

Pazartesi gününden itibaren adliyeler pandemi öncesindeki çalışma düzenine geri dönüyorlar. Biz de sizler için bir dizi önlemler alarak hazırlıklar yaptık. Bu önlemler ve hatırlatmalarımızı dikkatinize sunarız:

1- Baro odalarındaki cübbeler dezenfekte edilmekle birlikte, gün içerisinde birden çok Avukatın kullanacağını dikkate alarak, adliyelere kendi cübbeniz ile gelmenizi tavsiye ederiz. Bu dönemde baro odalarında indirimli cübbe satışı da yapılacaktır.

2- Adliye girişlerine sizlere dağıtılmak üzere maskeler ve ayakla basılarak çalışan el dezenfektanları hazır edilmiştir, bu dönemde adliyelere maskesiz giriş yapılamayacağını hatırlatırız.

3- Baro odalarındaki oturma düzeni, sosyal mesafe dikkate alınarak yeniden düzenlenmiş, bilgisayar klavyelerini gün içerisinde birden çok Avukat tarafından kullanılacağı dikkate alınarak kullanım öncesi ve sonrasında temizlenmesi için dezenfektanlar hazır edilmiştir.

4- Adliyeler arasında hizmet veren servis araçlarında maske ve dezenfektan hazır edilmiş olup, Pazartesi gününden itibaren eski saatlerinde, iki koltukta iki kişi oturacak şekilde hizmet vermeye devam edilecektir.

Sağlıklı bir çalışma dönemi geçirmeniz dileğiyle…

İSTANBUL BAROSU YÖNETİM KURULU


 

YAZDIR
Yükleniyor...